AKSESUARLAR

4 Ürün listelenmektedir

3.609,77 TL
5.309,00 TL
KDV Dahil
Aylık 401,09 TL’den başlayan taksit seçenekleri
3.467,69 TL
5.100,00 TL
KDV Dahil
Aylık 385,30 TL’den başlayan taksit seçenekleri
1.281,83 TL
1.886,00 TL
KDV Dahil
Aylık 142,43 TL’den başlayan taksit seçenekleri
1.130,38 TL
1.663,00 TL
KDV Dahil
Aylık 125,60 TL’den başlayan taksit seçenekleri

 Aksesuarlar

Aksesuarlar, yatak odalarının tamamlayıcısı niteliğindedir. Özenle seçtiğiniz mobilyalarınızı bir adım daha öne çıkaracak olan oda aksesuarları ile evinizi ziyaret edenlerin hayran kalacağı bir ev dekorasyonuna sahip olabileceksiniz. Dekoratif yatak odası aksesuarları evin her odasında kullanılabilir. Eğer siz de yatak odası aksesuar ürünleri ile evinizi biraz daha güzelleştirmek istiyorsanız bambi.com.tr‘nin geniş seçenek yelpazesine göz atabilirsiniz.

Yatak odası için aksesuarlar kullanılan odaya ve odanın temasına göre farklılıklar gösterir. Yatak odası aksesuarları, komodin üstü süsler ve çerçeveler olabilirken salon için farklı dekoratif ürünler olabilmektedir. Modern yatak odası aksesuarları, genellikle masa üstü aksesuar şeklinde kullanılmakla birlikte duvara monte edilebilen aksesuarlar da sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı şekilde konsol üstü aksesuarlar ve sehpa aksesuarları için de benzer dekoratif ögeler kullanılmaktadır. Bambi.com.tr, birbirinden yaratıcı ve ilginç yatak odası aksesuarları siteleri arasından öne çıkıyor. Aksesuarlar boy, şekil ve model bakımından değişkenlik gösterdiği gibi ev aksesuarları fiyatları da değişkenlik göstermektedir. En güzel yatak odası aksesuarlarını incelemek için Bambi.com.tr ‘nin yatak odası aksesuarları online satış kategorisini inceleyerek zevkinize en uygun modelleri seçebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli evinize doğrudan sipariş verebilirsiniz.

Yatak odası aksesuarları sadece işlevsel ya da sadece dekoratif olabilir. İşlevsel olanların estetik olarak sizin tercihlerinize ne kadar uygun olduğuna dikkat ederseniz odanızın halinden o kadar memnun kalacaksınız. Örneğin hiç sevmediğiniz tarzda abajurları sırf o sırada uygun diye alırsanız tekrar değiştirmek isteyeceksiniz. Detay demeden, düşünerek, tartarak ve emin olarak karar verilmeli. Böylece yaşadığınız alanı daha çok sevebilir, evinizin eşyalarını daha uzun süre mutlulukla kullanabilirsiniz.

Özenli bir şekilde düzenlenmiş bir ev kadar bir yatak odası da yaşam kalitenizi sandığınızdan daha çok yükseltebilir.